Koniec ze zmęczonymi stopami

po długim dniu pracy!
2012 Dla mediów - MASCOT® FOOTWEAR CLASSIC
15 Stycznia 2012

Poczuj wygodę w swoich butach ochronnych – przez cały dzień. Komfort i elastyczność charakteryzują trzy nowe modele obuwia ochronnego firmy MASCOT.

Nowa, jeszcze lepiej dopasowana do stopy wkładka zapewni Ci odpowiednią wygodę przez cały dzień. Zawiera ona dodatkowe wzmocnienie podbicia oraz amortyzującą poduszkę w obrębie pięty, co stanowi ogromne ułatwienie np. podczas pracy na twardym podłożu dla osób wykonujących prace w ruchu. Oprócz tego podeszwa świetnie wchłania wilgoć, dzięki czemu stopy nie pocą się, mimo że znajdują się w szczelnie zamkniętych butach, które dają im idealną ochronę.

Elastyczność na każdym kroku

Podeszwa zewnętrzna również jest bardziej elastyczna, ponieważ wykonana została z niezwykle miękkiej i giętkiej gumy. Zapewnia ona dobrą przyczepność do podłoża, po którym się poruszasz, zmniejszając ryzyko poślizgnięcia się i upadku. Stabilność i elastyczność nowego obuwia ochronnego zapewnia Ci nieograniczone możliwości i wygodę. Możesz przyjmować najróżniejsze pozycje podczas pracy bez uczucia drętwienia i zmęczenia stóp.

„Lżejszy” model

To obuwie nadaje się dla pracowników przemysłu lekkiego, budowlanych oraz sektora usług – np. w branży elektronicznej, transportowej, pracowników magazynów, w halach produkcyjnych oraz wszystkich rzemieślników, których praca nie wiąże się z częstym klękaniem lub wykorzystywaniem płynów i substancji chemicznych. W tych ostatnich przypadkach wymagane jest obuwie wykonane z nieprzemakalnej skóry z dodatkowym wzmocnieniem podnoska. Tworząc nowe obuwie firma MASCOT nie uznaje kompromisów w zakresie bezpieczeństwa – tak jak pozostałe modele obuwia ochronnego MASCOT wyposażone jest ono w ochronę antyprzebiciową oraz wzmocniony podnosek.

Trzy nowe modele obuwia, które już są dostępne u dystrybutorów, noszą nazwy MASCOT® Leone, MASCOT® Saipal i MASCOT® Logan. Każdy z nich posiada te same cechy, a wszystkie zapewniają jednakową wygodę, różnią się jednak wyglądem – każdy znajdzie tu coś dla siebie!

3 Obuwie ochronne - 2012 Dla mediów