MASCOT® ROCKS

– wstrząsa tradycyjnym pojęciem odzieży roboczej
Ubranie robocze - Dla mediów 2011 - MASCOT® ROCKS
24 Października 2011

Zapomnij o tradycyjnej odzieży roboczej. W branży nadeszła nowa era, a to dzięki MASCOT® ROCKS – serii nawiązującej do modnego, codziennego wyglądu.

Naszym celem było stworzenie odzieży, która będzie odpowiadać rzemieślnikom zarówno pod względem funkcjonalności, jak i stylu. Tworząc MASCOT® ROCKS zwracaliśmy szczególną uwagę na design, wygodę i wytrzymałość. Odzież serii MASCOT® ROCKS jest męska, atrakcyjna, swobodna i modna, a ponadto została gruntownie przetestowana, aby mogła wytrzymać wszystko!

Atrakcyjne wariacje warstwowe

W jesiennej ofercie MASCOT® ROCKS znalazło się wiele okryć wierzchnich: kurtki pilotki, kamizelki oraz lżejsze modele – kurtki pikowane i polarowe oraz kurtki typu softshell. Koncepcja opiera się na noszeniu odzieży warstwowo, aby możliwe było zakładanie i zdejmowanie poszczególnych warstw w zależności od pogody i pory roku. Kurtkę polarową lub pikowaną można np. połączyć z kurtką typu softshell, kurtką wierzchnią lub kamizelką.

Jesienią i zimą sprawdzi się również watowana kamizelka zimowa MASCOT® Alcora. Ten model o surowym wyglądzie i specjalnie zaprojektowanych elementach odblaskowych został wykonany solidnej tkaniny o wysokiej jakości, aby sprostać ciężkim warunkom wszelkich prac rzemieślniczych. Kamizelka przylega do ciała, zapewniając jednocześnie swobodę ruchów. W otworach rękawów umieszczone zostały gumki, a tył kamizelki został wydłużony, co gwarantuje elastyczność i wygodę podczas wyciągania ramion i schylania się. Pomyśleliśmy również o praktycznych detalach – zamykanych na zamek błyskawiczny kieszeniach na telefon komórkowy i klucze, umieszczonych na przedzie i wewnątrz kamizelki. Specjalne wzmocnienia minimalizują ścieranie materiału podczas podnoszenia przedmiotów na ramionach.

Odzież robocza - 2011 Dla mediów - MASCOT® ROCKS

W kolekcji znalazły się również dwie czarne kurtki pilotki, wykonane z oddychającego, wiatro- i wodoszczelnego materiału. Kurtki te posiadają odpinany kaptur i podszewkę wykonaną z pikowanej tkaniny lub polaru, a w połączeniu z bluzą lub cienką kurtką idealnie nadają się na zimowe dni. Dostępne są w wersji o zwykłym i wąskim kroju, a ponadto wyposażone są w zmyślne, praktyczne detale. Są to między innymi: nowo opracowany kołnierz, blisko przylegający do ciała i tym samym zapobiegający wyziębieniu karku przez deszcz i wiatr oraz dyskretne elementy odblaskowe. Kurtki te mają dodatkowo wygodne kieszenie i ergonomiczne rękawy, które zostały poszerzone w okolicach łokci, co gwarantuje swobodę ruchów podczas wykonywania pracy. Łokcie są wzmocnione kryjącym nadrukiem, nadającym kurtce surowy wygląd.

Nowości z serii MASCOT® ROCKS na wiosnę

Wiosną 2012 r. na rynek wejdzie wiele nowych, interesujących produktów z serii MASCOT® ROCKS, a wśród nich odzież wykonana z materiałów, jakich jeszcze dotąd nie stosowano. Znakiem charakterystycznym kolekcji wiosennej jest styl retro z nutką nowoczesności. Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu nasze nowe produkty.