Dla rzemieślników,

którzy stawiają na styl
Koszulka z nadrukiem - Model - Dla mediów 2011
28 Lutego 2011

Obecnie modne są wesołe nadruki inspirowane kreskówkami. Teraz również użytkownicy odzieży roboczej mogą odczuć ten trend. Tej wiosny firma MASCOT wprowadza na rynek linię koszulek typu t-shirt z zabawnymi nadrukami w męskim stylu.

Obecnie, inaczej niż w przeszłości, młodzi użytkownicy odzieży roboczej codziennie dokonują świadomego wyboru swoich ubrań. Modne są niezobowiązujące zestawienia, sprawiające wrażenie przypadkowych, które w rzeczywistości zostały starannie dobrane.

Koszulki t-shirt MASCOT z kolekcji na rok 2011 przeznaczone są dla właśnie tych użytkowników odzieży roboczej, którzy chcą wyglądać swobodnie i wyróżniać się z tłumu. Zaprojektowane zostały z myślą o wszystkich tych, którzy nie mają ochoty rok w rok zakładać tych samych, jednokolorowych koszulek. Dlatego też koszulki te stanowią część limitowanej oferty firmy MASCOT na rok 2011. Projektanci MASCOT oparli tematykę kolekcji na klasycznych zawodach rzemieślniczych, podążając jednocześnie za aktualnymi trendami w modzie, niemniej jednak z szacunkiem dla rzemiosła. Wszystko to okraszone jest szczyptą humoru.

3 Koszulki robocze - 2011 Dla mediów

Nowe koszulki są częścią ambitnej i pokaźnej serii nowoczesnej odzieży dla rzemieślników, którą firma MASCOT wprowadzi do sprzedaży jesienią tego roku. W tej kolekcji powracamy do tradycyjnych wartości dzięki stylowym dżinsom, koszulom drwala i ciekawym kurtkom w stylu retro z nutką nowoczesności w postaci kroju i zmyślnych detali. Jak zawsze naszym priorytetem były funkcjonalność i wygoda ubrań. Ich styl przywodzi na myśl miejski styl ubiegłego stulecia w Stanach Zjednoczonych. Seria nosi nazwę MASCOT® ROCKS, między innymi dlatego, że na pewno wstrząśnie konwencjami przyjętymi dla tradycyjnej odzieży roboczej.

Nowe koszulki t-shirt znajdziesz u swojego lokalnego dystrybutora od początku kwietnia. Pozostałe produkty z serii MASCOT® ROCKS we wrześniu.