Wypowiedzi

klientów MASCOT
MASCOT logo
13 Października 2010

W związku z przyznaniem firmie MASCOT nagrody za najlepsze wśród ponad 700 europejskich producentów odzieży roboczej osiągnięcia w dziedzinie wzmacniania wartości dla klienta, kilku naszych europejskich partnerów opowiedziało o tym, w jaki sposób MASCOT tworzy wartość dla nich.

»To nie dziw, że firma MASCOT odebrała niedawno nagrodę Frost & Sullivan za tworzenie jakości dla klientów.
Mamy długą tradycję współpracy z firmą MASCOT i jesteśmy dumni z bycia jej dystrybutorami na rynku odzieży roboczej w Szkocji, gdzie nasza firma, Corston Sinclair, od ponad 50 lat odgrywa ważną rolę jako niezależny dostawca godnej zaufania odzieży roboczej.
Jesteśmy wdzięczni MASCOT za ich nieustanne wsparcie dla rynku w Szkocji i za wszelkie innowacje, które firma ta wprowadziła w dziedzinie odzieży roboczej. Jakość i ceny, jakie oferuje firma MASCOT, nie mają sobie równych w branży odzieży roboczej.
Tak więc jako przedstawiciele rodzinnie zarządzanej firmy gratulujemy firmie o podobnej strukturze i mamy nadzieję na dalszą, wieloletnią współpracę z firmą MASCOT«.

Sandy McIlwham, Dyrektor Zarządzający, Corston Sinclair, Glasgow, Szkocja

»Dokonanie ostatecznego wyboru dostawcy odzieży roboczej poprzedziła gruntowna analiza. Dość szybko stało się jasne, że musimy wybrać firmę MASCOT, która zdawała się spełniać wymagania zawarte w ich sloganie TESTED TO WORK. Zetknęliśmy się z bardzo przychylną organizacją, oferującą ogromną liczbę możliwości i różnych rozwiązań. Znaleźliśmy dobre połączenie standardowych produktów MASCOT ze specjalnymi zamówieniami, pasującymi do specyfiki firmy Falck, która zatrudnia pracowników w wielu krajach. Ponadto firma MASCOT oferuje szereg usług, jak np. MASCOT® SmartStore, umożliwiający składanie zamówień przez Internet, co w znacznym stopniu odciąża nas w pracy. Podsumowując, firma MASCOT dostarcza nam najlepszych rozwiązań, więc nie mamy żadnych wątpliwości co do wyboru dostawcy odzieży roboczej«

Martin Møller, szef działu zaopatrzenia, Falck Danmark A/S

»Nasi pracownicy dobrze czują się w kurtkach MASCOT® LUNGERN, które idealnie chronią przed zimnem. Odzież spełnia wymogi wszystkich norm bezpieczeństwa, naszym pracownikom jest ciepło, a wybór rozmiarów jest bardzo szeroki. Ceny są odpowiednie, a obsługa klienta ze strony pracowników MASCOT nie pozostawia nic do życzenia. To idealne, całościowe rozwiązanie«.

Eurocopter Deutschland GmbH (Donauwörth, Niemcy)